dealer1.jpgdealer3.jpgdealer2.jpg

15. Niedziela Zwykła – 12.07.2020r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek:

Wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. O g. 18.00 Msza św. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.

Środa

O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.

Piątek:

Po Mszy św. o g.7.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 19.00.

Sobota:

Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.

Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień. Zebraliśmy 5114zł.

Dziękuję panu Jarosławowi Musiałowi z Wołowic za bezinteresowne koszenie trawy wokół kościoła w Wołowicach i troskę o zieleń przy kościele, a państwu Dorocie i Grzegorzowi Pytko i klerykowi Marcinowi za prace przy kościele i plebanii w Czernichowie. Pani Barbarze Szaraniec i jej dzieciom za zasadzenie kwiatów przed kościołem i troskę o nie.

14. Niedziela Zwykła – 5.07.2020r.

I Niedziela miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu i odnowienie Aktu Zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski.

Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek: Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

Środa:            Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota:          Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

Zgodnie z poleceniem ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego dzisiaj przy kościele odbywa się zbiórka ofiar do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku zalań i podtopień.

2011 - Copyright all rights reserved