Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 12.04.2020r.

Chrystus zmartwychwstał! Chrystus żyje! Te słowa najpełniej oddają sens przeżywanych inaczej niż zwykle Świąt Wielkanocnych. Ale cieszmy się z tego co mamy, a trudne doświadczenia mogą nas czynić mocnymi. Niech owocne przeżywanie Radości Zmartwychwstania doda Wam sił do dźwigania codzienności. Szczęść Boże.

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami państwowymi w poszczególnych Mszach świętych oraz we wszelkich innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę.

Dziękujemy za przestrzeganie wymaganych ograniczeń.

Ciągle można skorzystać z dyspensy od obowiązku niedzielnej Mszy św.

Poniedziałek Wielkanocny

Msze święta jak w każdą niedzielę.

Przez cały tydzień trwa Oktawa Wielkanocy.

W piątek po Mszy świętej o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. o godz. 19.00.

W piątek z racji uroczystego charakteru oktawy Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Bóg zapłać wszystkim darczyńcom za ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu, oraz na bieżące utrzymanie kościoła a klerykowi Marcinowi za wykonanie dekoracji Grobu Pańskiego i Ciemnicy.

Za tydzień Niedziela Miłosierdzia, która rozpocznie 76 Tydzień Miłosierdzia.