7 Niedziela Wielkanocna Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 24.05.2020r.

Nabożeństwo majowe o godz. 15.30.

W dni powszednie nabożeństwo majowe o g. 17.30.

Wtorek: wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera.

Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie.

Piątek:   wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy

W sobotę 30 maja w Katedrze na Wawelu święcenia kapłańskie przyjmie diakon Szymon Kapłon. Dziękując Panu Bogu za dar kapłaństwa prośmy o umocnienie i potrzebne dla niego łaski. Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym w naszej parafii odprawi ks. Szymon w niedzielę 7 czerwca w kościele w Wołowicach o g.8.45, a w kościele w Czernichowie o g. 11.30.

Po konsultacji z rodzicami ustalono, że bierzmowanie odbędzie się w czwartek 18 czerwca o g. 18.00, a I Komunia św. w sobotę 27 czerwca w dwóch grupach, o g. 10.30 klasa III b i o g. 12.00 klasa III a. Przebieg celebracji będzie uwzględniał obowiązujące aktualnie normy sanitarne.