10. Niedziela Zwykła – Uroczystość Najświętszej Trójcy 7.06.2020r.

W naszej parafii odpust. Suma odpustowa o godz. 11.30, którą odprawi Ks. Szymon Kapłon.

O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Po nabożeństwie Msza święta.

Poniedziałek:   Wspomnienie św. Jadwigi, królowej

Środa:              O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.

Msze święte o godz. 7.00, 10.00, 16.00. W Wołowicach Msza Święta o godz. 8.45.

Po Mszy świętej o godzinie 10.00 zgodnie z sugestią Ks. Arcybiskupa uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem. Prosimy, aby w sposób czynny włączyli się w procesję wszyscy, którzy w latach poprzednich mieli jakiekolwiek funkcje. Przyjmijmy i uczcijmy z godnością Boga żywego i prawdziwego. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy przejścia procesji. Trasa procesji jak w latach minionych. Policja zwraca się z prośbą aby w procesji iść w grupach rodzinnych, a pozostali są proszeni o zachowanie odpowiednich odległości lub zasłonili usta i nos.

Piątek:            Wspomnienie bł. Piotra Dańkowskiego, oraz towarzyszy

Sobota:           Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, doktora Kościoła

O g. 18.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.

SPOTKANIA DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA klasy VIII

1.Wtorek    09.06.2020 - godz. 18:00 (w Kościele)

2.Piątek     12.06.2020 - godz. 18:00 Msza Św. + Spotkanie (w Kościele)