16. Niedziela Zwykła – 19.07.2020r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Środa:             Święto św. Marii Magdaleny.O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.W czasie adoracji

okazja do spowiedzi świętej.O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       Święto św. Brygidy, patronki Europy

Piątek:            Wspomnienie św. Kingi

Sobota:          Święto św. Jakuba, apostoła i świętego Krzysztofa – patrona kierowców. Po Mszach świętych poświęcenie

pojazdów mechanicznych.

Warunki zapisów pielgrzymów do Wspólnoty VI Skawińsko – Czernichowskiej XL Pieszej Pielgrzymki Krakowskiej.

1. Zapisy osobiście każdego pielgrzyma od 1 do 5 sierpnia w biurze pielgrzymkowym przy parafii ŚŚ. App. Szymona i Judy Tadeusza od 17.00 – 18.00.

2. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce wynosi dla wszystkich 100zł.

3. Pielgrzymka wyruszy 6 sierpnia 2020r. z kościoła Miłosierdzia Bożego w Skawinie na Ogrodach, po Mszy św. o g. 8.30.