22 Niedziela Zwykła – 30.08.2020r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie we wtorek 1 września,

dla klas V-VIII o g. 8.00, a klas 0-IV o g. 10.00.

Środa:            od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Czwartek:     wspomnienie św. Grzegorz Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

I Piątek:          Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana

Jezusa.        Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

I Sobota:        Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające składane  Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii,

kancelarii lub telefonicznie, odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

W czwartek 27 sierpnia rozpoczął posługę w naszej parafii nowy wikariusz ks. Krzysztof Rozenek. Życzymy błogosławieństwa Bożego i owocnej pracy.

Intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2021 r. będziemy przyjmować od środy 2 września  po Mszach św. w zakrystii, oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

Przypominamy, że od września pierwsza Msza święta w dni powszednie z wyjątkiem soboty jest o g. 6.30.

Została wymalowana kaplica na cmentarzu, oraz poprawione schody do kaplicy.

Bóg zapłać klerykom, parafiankom i panu kościelnemu za wysprzątanie kaplicy cmentarnej, oraz troskę o porządek na placu przykościelnym.