dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

28 Niedziela Zwykła – 11.10. 2020r.

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.30. W tygodniu o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, oraz dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 18.00.

 

Dzisiaj XX Dzień Papieski. Jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na stypendia wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.


We wtorek ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O g.17.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.


W środę obchodzimy Dzień Nauczyciela, z tej okazji otoczmy wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów pracujących w naszej parafii szczególną modlitwą na nabożeństwie różańcowym prosząc dla nich o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi na każdy dzień życia rodzinnego i zawodowego.


Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek:             wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

Środa:               na nabożeństwie różańcowym nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Czwartek:         wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła

Piątek:              wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, po Mszy świętej o g. 6.30 Koronka do Bożego

                         Miłosierdzia. w Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o godz. 19.00.

Sobota:             wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika         


W zakrystii i kancelarii będziemy przyjmować na „wypominki”. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą dlatego bardzo prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych. Za zmarłych wypominanych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w kościele i na cmentarzu 1 i 2 listopada, oraz w listopadzie w dni powszednie przed mszami świętymi.


Porządkując na cmentarzu groby swoich bliskich proszę, aby wszystkie śmieci wrzucać do kontenera.

2011 - Copyright all rights reserved