31 Niedziela Zwykła – 1.11. 2020r.

Uroczystość Wszystkich Świętych

Msze święte jak w każdą niedzielę.

Po Mszy św. o godz. 7.00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 14.00 Msza Święta w kościele – po Mszy św. modlitwy za zmarłych. Nie będzie nieszporów.

Dzisiaj czytane są wypominki jednorazowe natomiast nowe roczne będą czytane od następnej niedzieli.

Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek: wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny).

W kościele będą Msze św. o godz. 6.30, 7.15 ,8.00, 15.00 i 17.00

Między Mszami wypominki za zmarłych.

Po Mszy świętej o godz. 8.00 modlitwy za zmarłych.

O godz. 15.00 - w Godzinie Miłosierdzia Msza święta w kościele – po Mszy św. modlitwy za zmarłych.

Środa: od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

I Piątek:  wspomnienie św. Karola Boromeusza.

Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź

I Sobota:         Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie, odwiedzimy ich w sobotę od godz. 10.00.

Warunki zyskania odpustu zupełnego za zmarłych przez cały listopad – nawiedzenie kościoła lub cmentarza, Komunia św., wyzbycie się przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, modlitwa Ojcze nasz, Wierzę w Boga i modlitwa w intencjach Ojca Świętego.

Odpust można zyskać jeden w ciągu dnia i ofiarować za jednego zmarłego.

W najbliższym tygodniu codziennie przed Mszami świętymi modlimy się za zmarłych.

W związku z epidemią prosimy o zastosowanie się do norm sanitarnych określonych przez rząd.