32 Niedziela Zwykła – 8.11. 2020r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:        Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

Wtorek:                Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża

Środa:                  Narodowe Święto Niepodległości.

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

O godz. 10.00 Msza św. w intencji Ojczyzny.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którym droga jest nasza Ojczyzna.

Na stoliku z gazetami wystawione są dostarczone przez Urząd Gminy Śpiewniki Pieśni Patriotycznych oraz biało-czerwone chorągiewki.

Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji

w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:            Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

Piątek:                 Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Od soboty 7 listopada obowiązujący limit uczestników liturgii w kościołach to 1osoba na 15 m2 powierzchni. Prosimy o zachowanie zaleceń.