2 Niedziela Adwentu – 6.12. 2020r.

Wspomnienie św. Mikołaja

Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie

I Niedziela miesiąca - po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W dni powszednie adwentu roraty będą o godz. 6.30, a w sobotę o g. 7.00. Zapraszamy do udziału w roratach, również dzieci ale wyłącznie pod opieką rodziców. W czasie rorat będziemy się szczególnie modlić w intencji Kościoła i Ojczyzny, oraz o ustanie epidemii. Spowiedź przed świętami przez cały Adwent codziennie pół godziny przed Mszą św. Uczestnicząc w nabożeństwach pamiętajmy o zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych.

Poniedziałek:    wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

Wtorek:            Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

Środa:              Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła

i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej

Pomocy.

Czwartek:        wspomnienie Najśw. Maryi Panny Loretańskiej

Sobota:           wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece na stół wigilijny. Są wystawione na stoliku z gazetami, oraz w zakrystii.