3 Niedziela Adwentu – 13.12. 2020r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W dni powszednie adwentu roraty będą o godz. 6.30, a w sobotę o g. 7.00.

W tym roku w naszej parafii nie będzie specjalnej przedświątecznej spowiedzi, dlatego prosimy korzystać ze spowiedzi codziennie pół godziny przed Mszą św. Uczestnicząc w nabożeństwach pamiętajmy o zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych.

Poniedziałek:    wspomnienie św. Jana od Krzyża, doktora Kościoła

Środa:              Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła

i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:             po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 18.00.

Bóg zapłać Parafiankom za bezinteresowną troskę w jesieni o otoczenie kościoła i plebanii, oraz ofiarowaną dmuchawę do usuwania liści.

Caritas Archidiecezji Krakowskiej w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom rozprowadza świece na stół wigilijny. Są wystawione na stoliku z gazetami, oraz w zakrystii.