dealer1.jpgdealer3.jpgdealer2.jpg

2 Niedziela Zwykła – 17.01.2021r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

 

W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

 

Kalendarz Liturgiczny:

Wtorek:      wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara

 

Środa:         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Czwartek:   wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

 

W czwartek 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia Dzień Dziadka. Pamiętajmy o modlitwie w ich intencji.

 

W niedzielę 24 stycznia zgodnie z prośbą Przewodniczącego KEP podczas każdej Mszy św. będziemy się modlić w intencji poszkodowanych i ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji, a przed kościołem przeprowadzona będzie zbiórka do puszek na ten cel.2011 - Copyright all rights reserved