dealer2.jpgdealer3.jpgdealer1.jpg

5 Niedziela Zwykła – 7.02.2021r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. 

Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.                           

 

Trwa 40-godzinne nabożeństwo poprzedzające Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00.  Od godz.14.00 prosimy o prowadzenie wspólnej modlitwy  Róże Różańcową z Przegini Narodowej, a w następną niedziele Róże Różańcową z Zagacia. Na zakończenie adoracji nieszpory o g. 15.30. 

Adoracja również w Wołowicach  po Mszy o godz.8.45.

 

Kalendarz Liturgiczny:

Środa: Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do  indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 


Czwartek: Wspomnienie NMP z Lourdes XXIX Światowy Dzień Chorego.

 

Dziękujemy za rozebranie świątecznej dekoracji kościoła: ks. Krzysztofowi, klerykowi Krzysztofowi, oraz paniom Marii Mika, Zofii Zalewskiej, Dorocie Pytko i panom Franciszkowi i Janowi Strumińskim, Grzegorzowi Pytko, Włodzimierzowi Siejka, Grzegorzowi Zalewskiemu i lektorom Jakubowi Jachymiak, Bartoszowi Noworyta.

 

2011 - Copyright all rights reserved