1 Niedziela Wielkiego Postu – 21.02.2021r.

O godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Poniedziałek: Święto Katedry św. Piotra, apostoła

Środa: Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek: O godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.

Kuria Metropolitalna w Krakowie informuje, że nasz parafianin Marcin Pytko, alumn Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej, dnia 8 maja 2021roku przyjmie święcenia diakonatu. Módlmy się o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski na drodze do kapłaństwa.