18. Niedziela Zwykła – 1.08.2021r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:  w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny „Porcjunkuli”.

Środa:            Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya. O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek:        Święto Przemienienia Pańskiego

Po Mszy św. o g. 7.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Od g. 17.00 spowiedź . O g. 18.00 Msza św.

I Sobota:      Po Mszy św. o g. 7.00 Nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Grupa 3 „Niebieska” Członu Skawińsko - Czernichowskiego 41 Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę wyruszy w sobotę 7 sierpnia z parafii pw. św. Mikołaja w Liszkach. Zapisy w sali teatralnej przy plebanii w Liszkach. Szczegóły na plakacie w gablotce. Pamiętajmy o pielgrzymach w naszych modlitwach.