dealer2.jpgdealer3.jpgdealer1.jpg

26 Niedziela Zwykła – 26.09. 2021r.

O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

Poniedziałek:  Wspomnienie św. Wincentego `a Paulo, prezbitera

Wtorek:           Wspomnienie św. Wacława, męczennika.    

Środa:           Święto Świętych Archaniołów: Michała , Gabriela i Rafała, od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do

                        spowiedzi świętej. O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:       Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła.

I Piątek:          Wspomnienie św. Teresy od dzieciątka Jezus Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź.


Nabożeństwa różańcowe rozpoczniemy w piątek 1października o g. 17.00. W tym dniu przed nabożeństwem odbędzie się poświęcenie różańców dla uczniów klas III przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej. Wszystkich zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych szczególnie dzieci, które będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. Za wspólne odmawianie części różańca można zyskać odpust zupełny. Bezpośrednio po nabożeństwie różańcowym Msza św.


1.10.2021 po Mszy świętej wieczornej spotkanie dla uczniów klas VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania. Na spotkanie proszę przynieść Deklarację kandydata do Bierzmowania.


Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o g. 15.30. W tygodniu o g. 17.00.


I Sobota:     Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające

                   składane Niepokalanemu Sercu  Maryi.


Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.


Dzisiaj w Archidiecezji Krakowskiej przeprowadzana jest zbiórka na potrzeby Duszpasterstwa Młodzieży. Młodzież z naszej parafii będzie zbierać ofiary do puszki po każdej Mszy Świętej przy głównym wejściu do Kościoła. Już teraz dziękujemy za ofiarność i pomoc wszystkim, którzy wspierają to dzieło.


Za tydzień I Niedziela miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż różańcowych. W Wołowicach suma odpustowa o g. 8.45.


2011 - Copyright all rights reserved