dealer1.jpgdealer3.jpgdealer2.jpg

28 Niedziela Zwykła – 10.10. 2021r.

Nabożeństwo Różańcowe w niedzielę o godz. 15.30. W tygodniu o g. 17.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, szczególnie młodzież, oraz dzieci. Różaniec dla klas VIII przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, prowadzony przez klasę VIII A będzie w piątek 15 października. Wszystkich kandydatów prosimy o udział we wspólnej modlitwie.                                           

W kościele w Wołowicach w dni powszechne różaniec będzie odmawiany o g. 17.00, w niedzielę po Mszy św. o g.8.45.

Dzisiaj XXI Dzień Papieski. Jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na stypendia wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

W środę ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie. O g.17.00 Msza św. po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.


W czwartek obchodzimy Dzień Nauczyciela, z tej okazji na różańcu będziemy się modlić za wszystkich nauczycieli, wychowawców i katechetów pracujących w naszej parafii prosząc dla nich o błogosławieństwo Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej.


Kalendarz Liturgiczny:

Środa:    wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

Piątek:   wspomnienie św. Teresy od Jezusa, doktora Kościoła po Mszy świętej o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

              W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o godz. 19.00.

Sobota:  wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,         


Wypominki roczne  oraz jednorazowe można składać codziennie w zakrystii po różańcu lub po Mszy św., a także w kancelarii w godzinach urzędowania.. Prosimy o napisanie na kartce czy są to wypominki roczne czy jednorazowe. W ciągu roku za zmarłych modlimy się w niedzielę przed każdą Mszą Świętą. Dlatego prosimy aby na kartce z wypominkami rocznymi napisać godzinę Mszy św. przed którą mają być czytane dane wypominki. Aby uniknąć błędów prosimy o czytelne napisanie imion i nazwisk zmarłych. Za zmarłych wypominanych w wypominkach jednorazowych będziemy się modlić w kościele i na cmentarzu 1 i 2 listopada, oraz w listopadzie w dni powszednie przed mszami świętymi. 


Porządkując na cmentarzu groby swoich bliskich prosimy, aby wszystkie śmieci wrzucać do kontenera.

2011 - Copyright all rights reserved