2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 2.01.2022r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory.

Środa:             Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:      Uroczystość Objawienia Pańskiego.

Msze św. jak w każdą niedziele

Na Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy.

Składka przeznaczona na misje.

I Piątek:          Po Mszy św. o godz. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź, o godzinie 17.00 Msza święta.

Intencje Mszy św. na drugie półrocze będziemy przyjmować w zakrystii i w kancelarii parafialnej od poniedziałku 10 stycznia.

Koło Gospodyń Wiejskich, oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Zagaciu zapraszają na VI Zagaciański Orszak Trzech Króli 6 stycznia 2022r. o godz. 14.00.