2 Niedziela Wielkiego Postu – 13.03.2022r.

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.  Po Gorzkich Żalach Msza Święta. W Wołowicach Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św. o g. 8.45.

Środa:   Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:   Po Mszy św. o g.6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia, o godz.16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz.17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.  W Wołowicach Droga Krzyżowa o g.18.00. Msza św. z nabożeństwem o g. 18.30.

Sobota:      Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.