Niedziela – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 5.06.2022r.

I Niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkania Róż Różańcowych

O godz. 15.30 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Poniedziałek:         Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła.

Msze św. o g. 6.30. 18.00, w Wołowicach o 19.00

Środa:                   Wspomnienie św. Jadwigi , królowej

O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

Na zakończenie adoracji litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:            Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Sobota:                Wspomnienie św. Barnaby, apostoła.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy – w naszej parafii odpust. Sumę odpustową o godz. 11.30 odprawi Ks. profesor Janusz Mączka tegoroczny rekolekcjonista. Spowiedź przed odpustem w sobotę od g. 17.00. Wszystkich, którzy mają jakiekolwiek „funkcje”, prosimy aby w czynny sposób włączyli się po sumie w procesję eucharystyczną. Prosimy o nieparkowanie samochodów na podwórku plebanii w czasie sumy odpustowej. Jest to parking dla księży, którzy przyjadą na uroczystość odpustową.

W naszej Archidiecezji kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

Bóg zapłać za przygotowanie i udział we Mszy św. prymicyjnej ks. Marcina Pytko. W Wołowicach ks. Marcin odprawi Mszę św. i udzieli prymicyjnego błogosławieństwa w niedzielę 12 czerwca o g. 8.45.

Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania oraz rodziców odbędzie się w środę 8.06.2022 po Mszy Świętej wieczornej. Kolejne spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w piątek 10.06 od 17.00 w kolejności:

17.00 – kandydaci przygotowujący się do Sakramentu w naszej parafii, a uczęszczający do innych szkół.

17.30 – klasa 8a.

18.00 – klasa 8b.