dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

16. Niedziela Zwykła – 17.07.2022r.

O godz. 15.30 Nieszpory.


Kalendarz Liturgiczny:

Poniedziałek:   Wspomnienie św. Szymona z Lipnicy

Środa:              O godz.17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

                         W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

                        O g.18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:             Święto św. Marii Magdaleny

Sobota:           Święto św. Brygidy, patronki Europy

 

Zapraszamy na coroczną Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Pielgrzymować w tym roku będziemy tradycyjnie w okresie 7-11 sierpnia. Grupa 3, niebieska, pod patronatem św. Brata Alberta z Dekanatu Czernichowskiego wyruszy z parafii św. Mikołaja w Liszkach o godz. 6:00 w dniu 7 sierpnia tj. niedziela. Zapisy w salce katechetycznej przy plebanii w Liszkach. Bliższe szczegóły na plakacie w gablocie przy Kościele. Zapraszamy!2011 - Copyright all rights reserved