23 Niedziela Zwykła – 4.09. 2022r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.30 Nieszpory.

Wtorek:    Wspomnienie św. Melchiora Grodzickiego

Środa:      Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej.

O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:  Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Na Mszach św. błogosławieństwo nasion przeznaczonych do siewu.

Dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na niedzielną Mszę świętą o godz. 11.30.

Intencje Mszy św. na pierwsze półrocze 2023 r. będziemy przyjmować od poniedziałku 5 września po Mszach św. w zakrystii, oraz w kancelarii parafialnej w godzinach otwarcia.

XXX Jubileuszowa Pielgrzymka Rodzin Archidiecezji Krakowskiej do Sanktuarium Pasyjno-Maryjnego w Kalwarii Zebrzydowskiej, odbędzie się w niedzielę, 11 września 2022 r. w godzinach od 9.00 do 16.00.

Pielgrzymka tradycyjnie rozpocznie się nabożeństwem Drogi Krzyżowej o godz. 9.00 przy stacji „u Piłata". Następnie o godz. 11.30 przy ołtarzu polowym Msza św. w intencji rodzin i małżeństw naszej Archidiecezji, której będzie przewodniczył abp Marek Jędraszewski, Metropolita Krakowski.