24 Niedziela Zwykła – 11.09. 2022r.

Od 11 do 17 września przeżywamy XII Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”

Poniedziałek: Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

Wtorek: Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i dr Kościoła. O g. 18.00 Msza św., po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo fatimskie.

Środa: Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Od godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej. O g. 18.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek: Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Piątek: Wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana.

Po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 19.00.

Spotkanie inauguracyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII odbędzie się w sobotę 17 września o godzinie 16.00; w salce przy parafii.

Spotkania dla ministrantów, lektorów oraz kandydatów na ministrantów, odbywają się w naszej parafii w każdy piątek, po wieczornej Mszy Świętej, w salce parafialnej. Chłopców zachęcamy do udziału w spotkaniach, jednocześnie przypominamy, że aby zostać ministrantem trzeba zgłosić się w zakrystii. Szczegóły u ks. Krzysztofa.

Spotkania dla młodzieży w ramach Grupy Apostolskiej odbywają się w każdą sobotę, po wieczornej Mszy Świętej. Zapraszamy uczniów od VI klasy, a także młodzież z parafii.