33 Niedziela Zwykła – 13.11. 2022r.

Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym

VI Światowy Dzień Ubogich

O godz. 15.30 Nieszpory.

Środa:      Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji

Kościoła i Ojczyzny.  W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.

O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Czwartek:  wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

Piątek:       wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Po Mszy św. o g. 6.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W Wołowicach Msza św. z nabożeństwem o g. 18.00.

Sobota:     wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy

Z okazji VI Światowego Dnia Ubogich przy kościele odbywa się zbiórka do puszek.

Spotkanie Kręgu Biblijnego będzie w środę po Mszy Świętej wieczornej, w salce przy plebanii.

W Niedzielę 20.11 br. o godzinie 11.30 Ignacy, Łukasz, Filip, Maksymilian i Patryk zostaną uroczyście przyjęci do grona ministrantów naszej parafii. Zapraszamy do udziału w liturgii oraz bardzo prosimy o modlitwę w intencji chłopców oraz ich rodzin.

W sobotę 12 listopada w drugą rocznicę śmierci ks. prałata Stanisława Murzyna została poświęcona tablica pamiątkowa umieszczona w przedsionku kościoła w Czernichowie. Tablicę bezpłatnie wykonała firma kamieniarska z Rybnej. Ofiarowane na ten cel pieniądze zostały przekazane na potrzeby parafii.