4 Niedziela Adwentu – 18.12. 2022r.

W niedzielę nieszpory o godz. 15.30.

Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o g. 7.00.

Spowiedź codziennie pół godziny przed Mszą świętą.

Środa: Od godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do  indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Sobota:  Wigilia Bożego Narodzenia – roraty o g. 7.00.

Przeżyjmy po chrześcijańsku wigilijny wieczór pielęgnując tradycyjne zwyczaje (łamanie się opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii, wspólny śpiew kolęd).

Pasterka w Wołowicach o godz. 22.30, w kościele parafialnym w Czernichowie o północy. Na Pasterce składka przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.

Niedziela: Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Msze święte jak w każdą niedziele.

O godz. 15.30 Nieszpory

Składka przeznaczona jest na „świętopietrze”.

Chętnych którzy chcą pomóc w przygotowaniu świątecznej dekoracji kościoła zapraszamy we wtorek po roratach.

Intencje Mszy świętych na drugie półrocze 2023r. ze względu na planowaną kolędę będziemy przyjmować od lutego.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią wznawiamy Wizytę Duszpasterską zwaną kolędą. Wielu ministrantów pierwszy raz idzie po kolędzie dlatego prosimy o wskazanie ministrantom następnego domu. Bóg zapłać za pomoc.

Wizyta Duszpasterska:

Zagacie – od przystanku w stronę Remizy – do. P. Dariusza Hajto – 27.12

Zagacie – spod lasu od p. Szaraniec do kapliczki i ulica w stronę Bańdy – 28.12

Zagacie – od p. Wiesława Kozioł do kapliczki i Podzagacie – 29.12

Wołowice – od Pichonówki – w stronę Czernichowa – 30.12

Czernichów Rynek – 31.12

Wizytę Duszpasterską rozpoczynamy o g. 9.00. W miarę możliwości prosimy o przyjazd po księdza i ministrantów.