1 Niedziela Wielkiego Postu – 26.02.2023r.

O godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

W Wołowicach Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św. o g. 8.45.

W Polsce za udział w gorzkich żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami.

Środa:         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

I Piątek:        Po Mszy św. o g. 6.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od g. 16.00 spowiedź . O godz.16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży. W Wołowicach Droga Krzyżowa o g. 17.00.

I Sobota:     święto św. Kazimierza, patrona Archidiecezji Krakowskiej.

Po Mszy św. o g. 7.00 nabożeństwo wynagradzające składane Niepokalanemu Sercu Maryi.

Jeśli chorzy życzą sobie, aby ich odwiedzić z Najświętszym Sakramentem, to prosimy o ich zgłoszenie w zakrystii lub w kancelarii, odwiedzimy ich w sobotę od godz. 9.00.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, po Mszy świętej wieczornej, w salce przy plebanii.

Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w Niedzielę 5.03 na Mszy o 11.30.

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na dzieła sakralne związane z osobą

św. Jana Pawła II.