dealer2.jpgdealer3.jpgdealer1.jpg

4 Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023r.

W niedzielę o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

W Wołowicach Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św. o g. 8.45.

 

Poniedziałek:        Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP

 

Środa:                

O godz.16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu.

W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g.17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

 

Piątek:                 

O godz.16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.00 Msza Święta. Po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

 

Sobota:

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego - jest dniem modlitw o świętość życia. Będziemy prosić o wrażliwość społeczeństw na poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego jest także Dniem Duchowej Adopcji Dziecka poczętego. To szczególne zobowiązanie – osoby, które zadeklarują taką adopcję, biorą na siebie zobowiązanie do stałego modlitewnego czuwania nad jego życiem i rozwojem.

W pierwszą sobotę kwietnia będziemy przeżywać spowiedź rekolekcyjną dlatego do chorych pojedziemy tydzień wcześniej w sobotę 25 marca od g. 9.00. Prosimy o zgłoszenie chorych w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

 

Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta Radwanowice- Czernichów, organizuje w niedzielę 19 marca 2023r. przy kościele Przenajświętszej Trójcy w Czernichowie po Mszach św. o g. 7.00, 10.00 i 11.30 kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne intelektualnie.

 

Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, po Mszy świętej wieczornej, w salce przy plebanii.

 

Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej będzie w sobotę, 25.03.2023; po Mszy świętej wieczornej.

 

Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.


2011 - Copyright all rights reserved