7 Niedziela Wielkanocna -Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 21.05.2023r.

Na Mszy św. o g. 11.30 po raz pierwszy do Komunii św. przystąpią dzieci z klasy trzeciej. Pamiętajmy o modlitwie w ich intencji. Od jutra dzieci komunijne rozpoczynają Biały Tydzień. O g. 18.00 Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo majowe.

W niedzielę nabożeństwo majowe o godz. 15.30.

W dni powszednie nabożeństwo majowe po Mszy św. o g. 18.00.

Środa:                  Wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

50 rocznica święceń kapłańskich abpa Marka Jędraszewskiego. Nabożeństwo majowe połączone z Nowenną

do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Piątek:                  Wspomnienie św. Filipa Nereusza. Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg przywołał już do siebie.

Spotkanie kręgu biblijnego w środę, po nabożeństwie majowym, w salce przy plebanii.

Próba liturgiczna dla dzieci z klasy czwartej przed rocznicą I Komunii świętej będzie w piątek, po nabożeństwie majowym w kościele.