dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

3 Niedziela Wielkiego Postu – 3.03.2024r.

Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

O godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.Po Gorzkich Żalach Msza Święta.

W Wołowicach Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św. o g. 8.45.


Poniedziałek:   święto św. Kazimierza patrona archidiecezji krakowskiej.

Środa:         Od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i okazja do indywidualnej adoracji w intencji Kościoła i Ojczyzny. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. O g. 17.00 Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.


Piątek:       O g. 16.30 Droga Krzyżowa dla dzieci, o g. 17.00 Msza Święta. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży.

W Wołowica Droga Krzyżowa o g. 17.30.


Ofiary na kwiaty do Ciemnicy i Bożego Grobu można składać do puszki przy stoliku z gazetami.

Na stoliku z gazetami wystawione są Baranki Wielkanocne (8zł). Składane ofiary będą przekazane do Caritas naszej Archidiecezji.


Wszystkich chętnych chłopców zapraszamy do dołączenia do Służby Liturgicznej Ołtarza – ministrantów. Pierwsze spotkanie dla kandydatów odbędzie się o godz. 18.00 w najbliższy piątek (8 marca) w salce parafialnej.


Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji im. Brata Alberta Radwanowice- Czernichów, organizuje w niedzielę 10 marca 2024r.przy kościele Przenajświętszej Trójcy w Czernichowie po Mszach św. o g. 7.00, 10.00 i 11.30 kiermasz prac świątecznych wykonanych przez osoby niepełnosprawne intelektualnie.


2011 - Copyright all rights reserved