dealer1.jpgdealer3.jpgdealer2.jpg

Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego (13 I 2013)

 

Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego . Liturgicznie kończy się okres Bożego Narodzenia – Chrystus rozpoczyna swoją publiczną działalność - według tradycji jednak będziemy śpiewać kolędy do 2 lutego i pozostaniemy w atmosferze Bożego Narodzenia.

Od jutra w Liturgii rozpoczyna się okres zwykły i trwać będzie do wtorku przed Wielkim Postem. Przez okres ferii Msze święte w tygodniu o godz. 7:00.

Od przyszłej niedzieli w naszej Archidiecezji rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

W czwartek wsp. św. Antoniego, opata.

W piątek po Mszy św. o godz. 7:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. W Wołowicach Msza święta z Nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego o godz. 18:00.

W sobotę wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

Serdeczne Bóg zapłać dzieciom, rodzicom za tak liczną obecność podczas "kolędowania" przy Żłóbku w Święto Trzech Króli na Mszy św. o godz. 11:30.

Jutro zakończenie naszej Wizyty Duszpasterskiej. Jeżeli ktoś był nieobecny podczas kolędy, a ma życzenie na odwiedziny księdza z Bożym błogosławieństwem można indywidualnie umówić się na Wizytę w tym tygodniu.

Już dziś wyrażamy wdzięczność za życzliwość i ofiary składane przy okazji Wizyty Duszpasterskiej. Część ofiar jest przeznaczona na cele ogólno-kościelne i odsyłana jest do Kurii Metropolitalnej.

 

Życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia, a dzieciom i nauczycielom spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.


Proboszcz
ks.Wiesław Grzechynia

2011 - Copyright all rights reserved