dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

II Niedziela Wielkiego Postu ( 24 II 2013 )

Po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym . Po Gorzkich Żalach Msza Święta . Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust , czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone. Po Mszy świętej o godz. 16.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszo-komunijnych.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz.15.30, o godz.16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci , o godz. 17.00 Msza Święta , po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży . W sobotę ze względu na spowiedź w Rybnej odwiedziny chorych od godz. 12.30.

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Od dzisiaj ministranci rozprowadzają baranki wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla biednych i przekazywane do Caritas naszej Archidiecezji. Jak co roku P. Zofia Wędzicha przyjmuje ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na cały rok na wystrój kościoła. Ofiary będą przyjmowane także po Gorzkich Żalach w każdą niedzielę Wielkiego Postu .

W tym roku organizujemy dla dzieci konkurs palm( sam konkurs w Niedzielę Palmową ). Zachęcamy dzieci do zbierania materiałów na palmy. Ozdoby proponujemy by wykonywać z kolorowej bibuły ( będzie bez wielkich wydatków a myślę , że ciekawie) .

Spotkania :

  • Schola w piątek o godz. 15.00.
  • Ministranci , Lektorzy Grupa Apostolska w sobotę po Mszy świętej wieczornej.

 

   Proboszcz

ks.Wiesław Grzechynia

2011 - Copyright all rights reserved