III Niedziela Wielkiego Postu ( 3 III 2013 )

Dzisiaj po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym . Po Gorzkich Żalach Msza Święta . Za pobożne odprawienie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali można zyskać odpust , czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone .

Jutro wsp. św. Kazimierza, patrona archidiecezji krakowskiej

W piątek o godz.16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci , o 17.00 Msza Święta , po Mszy Świętej Droga Krzyżowa dla dorosłych i młodzieży . Ministranci rozprowadzają baranki wielkanocne. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dla biednych i przekazywane do Caritas naszej Archidiecezji. Wpłata ostatniej raty na pielgrzymkę do Fatimy do 17 marca. Spotkanie pielgrzymów po Świętach.

Spotkania :

• Schola w piątek o godz. 15.00.
  • Ministranci , Lektorzy, Grupa Apostolska, w sobotę po Mszy świętej wieczornej.

Zachęcamy do nabywania czasopism religijnych. Z Gościem Niedzielnych płyta z filmem o papieżu.

ks.Wiesław Grzechynia