dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

V Niedziela Wielkanocna ( 28 IV 2013 )

Dzisiaj o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

                     W tym tygodniu :

W poniedziałek wsp. Św. Katarzyny ze Sieny , dziewicy i dr Kościoła, patronki Europy. W poniedziałek rozpoczyna się Nowenna przed Uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika

W środę wspomnienie św. Józefa , rzemieślnika- w tym dniu  rozpoczynają się Nabożeństwa Majowe . Będą one w tygodniu o godz. 17.30 , w niedzielę o godz. 15.30. Po Nabożeństwie Msza Święta. Gorąco zachęcamy do udziału w Nabożeństwach , nie tylko dzieci i młodzież , ale również Rodziców i dorosłych.

W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski, głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte w porządku świątecznym tj. o godz.7.00 ; 10.00 ; 18.00. Na Mszy świętej o godz. 10.00 odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Jest to I Piątek miesiąca ,  po południu od 16.30 spowiedź. W Wołowicach Msza święta o godz. 19.00. 

W sobotę wsp. św. Floriana. Modlimy się w tym dniu w intencji strażaków. Od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę I Niedziela Miesiąca , po każdej Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu , po pierwszej Mszy Świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

W tym tygodniu dzieci pierwszo-komunijne mają spotkanie we wtorek   o godz. 16.30 . Spotkanie Rodziców w przyszłą niedzielę po Mszy świętej o godz. 16.00.

 

Ks. Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved