dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

7 Niedziela Wielkanocna ( 12 V 2013 )

 

Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po południu o godz.15.30 Nabożeństwo Majowe. Po Nabożeństwie Msza święta.

W tygodniu Nabożeństwa Majowe o godz.17.30, po nabożeństwie Msza święta.

W tym tygodniu:

We wtorek świętego Macieja, Apostoła

W czwartek wsp. świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika

W piątek po Mszy św. o godz. 7.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, o godz. 19.00 w Wołowicach Msza święta z Nabożeństwem z racji trzeciego piątku miesiąca

W sobotę od 16.00 spowiedź dzieci pierwszo-komunijnych, wyjątkowo nabożeństwo majowe połączone z Nabożeństwem dziękczynnym dzieci o godz. 17.00. Msza święta o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Na Mszy świętej o godz. 11.30 dzieci klas drugich po raz pierwszy przyjmą Chrystusa do swoich serc. Pamiętajmy o nich w modlitwie. 

Za dwa tygodnie Odpust z racji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Sumę odpustową odprawi pracujący przed laty w naszej parafii Ks. Prałat Jan Pałasz obchodzący w tym roku złoty Jubileusz kapłaństwa. Podajemy także do informacji, jak Pan Bóg pozwoli nasz III Festyn Parafialny w tym roku będziemy przeżywali 23 czerwca. Współorganizatorem Festynu wraz z Parafią i naszą Gminą będzie w tym roku Instytut Dialogu Międzykulturowego przy Centrum Jana Pawła II w Krakowie.

Spotkania w tym tygodniu:

Dzieci pierwszokomunijne - wtorek i środa godz. 16.30

Schola - piątek godz. 15.00

Ministranci i Lektorzy - piątek po Mszy Św.

Grupa Apostolska - według ustaleń


ks. Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved