dealer2.jpgdealer3.jpgdealer1.jpg

8 Niedziela Zwykła ( 26 V 2013)

 

Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej- odpust w naszej Parafii . Uroczysta suma o godz.11.30. Przeżywamy także złoty Jubileusz kapłaństwa Księdza Prałata Jana Pałasza. Zapraszamy serdecznie zwłaszcza na sumę odpustową i procesję.

Po południu o godzinie 15:30 Nabożeństwo majowe i Msza Święta.

W tym tygodniu:

W środę wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej, wieczorem o godz. 18.00 Msza święta. Po Mszy św. procesja wokół kościoła przed Uroczystością Bożego Ciała.

W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze święte o godzinie 7.00, 10.00, 16:00. W Wołowicach o godz. 8.45. Po Mszy świętej o godzinie 10.00 uroczysta procesja z Najświętszym Sakramentem .

Chrystus Eucharystyczny wychodzi między nasze domostwa, aby nam błogosławić . Prosimy wszystkich , którzy mogą, aby w sposób czynny włączyli się w procesję ( dzieci sypiące kwiaty , dzieci komunijne i klas III w strojach, panie i dziewczyny noszące feretrony , sztandary , panów do baldachimu , Panów strażaków- wszystkich , którzy w latach poprzednich mieli jakiekolwiek funkcje).Przyjmijmy i uczcijmy z godnością Boga żywego i prawdziwego . Trasa procesji jak w latach minionych. Prosimy o przygotowanie ołtarzy i trasy przejścia procesji. O 15.30 Nabożeństwo majowe. Po Nabożeństwo Msza święta .

W ramach Oktawy Bożego Ciała , będzie wieczorem Msza św. o godz. 18.00 , a po Niej każdego dnia procesja wokół kościoła .

W piątek Święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych także z procesją.

W sobotę wsp. św. Justyna, męczennika.

W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11.30. Na pozostałych Mszach świętych adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli miesiąca.   Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

Spotkania w tym tygodniu:

Młodzież kl. I Gimn. zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 17.00. Pozostałe grupy jak było ustalone wcześniej.


Ks. Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved