dealer1.jpgdealer2.jpgdealer3.jpg

9 Niedziela Zwykła ( 2 VI 2013 r.)

 

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu . Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych . Po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna wokół kościoła w ramach Oktawy Bożego Ciała.

W tym tygodniu codziennie Msza św. wieczorna o godz. 18.00.

 

W poniedziałek wsp. świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy.

W środę wsp. św. Bonifacego, Biskupa i męczennika.

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to I Piątek Miesiąca. Po południu od godz. 17.00 spowiedź. O godz. 18.00 Msza święta z procesją. W piątek z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Spotkania jak było ustalone.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy włączyli się czynnie w ostatnie Uroczystości, zarówno te odpustowe w minioną niedzielę, jak również w Uroczystość Bożego Ciała. Wszystkim którzy przygotowali ołtarze, przystroili trasę przejścia procesji. Niech Bóg błogosławi każdemu i każdej z Was- od najmłodszych zaczynając na dorosłych kończąc.

Szczególnie chcę podziękować Panom Strażakom z całej parafii za udział w tych uroczystościach ale również za ich wielką otwartość i zawsze gotowość do pomocy przy wszelkich okazjach.

 

Ks.Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved