dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

11 Niedziela Zwykła ( 16 VI 2013 )

         Po południu o godzinie 15:30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza Święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

W piątek wsp. Św. Alojzego Gonzagi – III Piątek miesiąca, rano po Mszy świętej o godz. 7.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach Msza święta z Nabożeństwem o godz. 19.00.

W sobotę I Niedzielne Nieszpory o godz. 17.30. W związku z Festynem w niedzielę o godz. 16.00 będzie tylko Msza święta.

Spotkania w tym tygodniu :

Kandydaci do Bierzmowania

  • kl. I Gimnazjum - wtorek godz. 18.00
  • kl. II i III Gimn. – środa godz. 18.00
  • Pozostałe spotkania jak wcześniej zostało ustalone

 

Pielgrzymi proszą o modlitwę w swojej intencji, jednocześnie zapewniając o modlitewnej pamięci.

 

W przyszłą niedzielę jak Pan Bóg pozwoli nasz III Festyn Parafialny. Bardzo  proszę o pomoc przy organizacji. W czwartek zamierzamy sprzątać ogród. Chętnych do pomocy proszę na godz. 9.00. Koła Gospodyń jak w dwóch poprzednich latach prosimy o przygotowanie „ czegoś słodkiego”. Panów strażaków do pilnowania porządku. Jakakolwiek pomoc, także sponsorów mile widziana. Pozyskane środki podczas Festynu będą przeznaczone na wymianę ogrzewania i instalacji elektrycznej w kościele.

Początek Festynu o godz. 14.00. Następnie występy dzieci ze szkół z terenu Gminy, o godz. 17.00 koncert Haliny Frąckowiak. O godz. 19.00 ogłoszenie wyników konkursu papieskiego, zawodów, podziękowania sponsorom i licytacja przedmiotów (m.in. otrzymanych na Festyn od Ks. Kardynała - obrazów ceramicznych błog. Jana Pawła II, które stanowiły cegiełki na Centrum Jana Pawła II ).

Po godz. 20.00 zabawa plenerowa, przynajmniej do...

 

Zapraszamy do wspólnego spędzenia niedzieli, mamy nadzieję w miłej atmosferze.

 

Ks. Proboszcz

 

2011 - Copyright all rights reserved