12 Niedziela Zwykła ( 23 VI 2012 )

Dzisiaj po południu o godz. 16.00 Msza święta.

W tym tygodniu :

W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

W czwartek o godz. 17.00 Msza święta na zakończenie roku szkolnego klas III Gimnazjum. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego w czwartek od godz.16.00. W piątek o godz. 8.00 rano w kościele Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla pozostałych klas Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Dzieci i młodzież gromadzą się o godz. 7.45 na boisku szkolnym, skąd rozpoczyna się uroczyste przejście do kościoła.

W piątek wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika

W sobotę Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte przed południem jak w niedzielę tj. o godz. 7.00, 10.00, 11.30. W Wołowicach godz.9.00. Wieczorem Msza święta o godz.18.00.

Serdecznie zapraszamy w dniu dzisiejszym na III Festyn Parafialny. Uroczyste rozpoczęcie Festynu o godz. 14.00. Nie rozsyłaliśmy zaproszeń indywidualnych, dlatego tym bardziej każdy winien się czuć zaproszony.

Szczegółowy program na plakatach i na stronie internetowej.

ks. Proboszcz