dealer2.jpgdealer1.jpgdealer3.jpg

26 Niedziela Zwykła ( 29 IX 2013 )

Po południu Nieszpory o godz. 15.30. Po Nieszporach Msza święta.

 

W tym tygodniu :

W poniedziałek wsp. św. Hieronima, kapłana i dr Kościoła.

We wtorek wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W środę wsp. świętych Aniołów Stróżów.

W piątek wsp. Świętego Franciszka z Asyżu.

Jest to I Piątek miesiąca. Po południu od godz. 15.30 spowiedź, o godz.17.00 Nabożeństwo Różańcowe. Około 17.30 Msza święta.

W sobotę wsp. św Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

Od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Po Mszy świętej wieczornej „Wieczór Jana Pawła II”. Wieczory Jana Pawła II będą to trwające około pół godziny Nabożeństwa, w każdą I Sobotę Miesiąca. Podczas tego Nabożeństwa będziemy się modlić o kanonizację naszego Papieża.

Od wtorku rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe – będą one w tygodniu o godz. 17.00. Po Nabożeństwie około 17.30 Msza święta. W niedzielę Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwach – dzieci będą otrzymywały pamiątkowe obrazki. Odmawiając Różaniec możemy otrzymać odpust, czyli darowanie kary za grzechy już odpuszczone. Procesja Różańcowa w przyszłą niedzielę po Nabożeństwie Różańcowym.

Składka do puszek na Seminarium będzie w drugą niedzielę października połączona z datkami z racji Dnia Papieskiego.

Spotkania w tym tygodniu jak było ustalone wcześniej.

 

ks. Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved