28 Niedziela Zwykła ( 13 X 2013 )

Dzisiaj XIII Dzień Papieski - przez cały dzień wpatrujemy się w postać Sługi Bożego Papieża Jana Pawła II i wsłuchujemy się w Jego słowa - jak w latach ubiegłych młodzież zbiera do puszek datki na cele stypendialne- wspierając w ten sposób Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia„. Dzięki temu setki młodych ludzi może zdobywać wiedzę, a My budujemy „żywy pomnik” Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II.

Po południu o 15.30 Nabożeństwo Różańcowe,  w tygodniu o godzinie 17.00.

Zachęcamy gorąco do udziału – dzieci otrzymują pamiątkowe obrazki.

W tym tygodniu:

We wtorek wsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i dr kościoła.

W środę  wsp. św. Jadwigi Śląskiej – ten dzień ustanowiony został  przez Sejm RP Dniem Jana Pawła II – rano na  Mszach i w czasie Różańca będziemy się modlić o  kanonizację naszego Ojca Świętego. Włączmy się w miarę możliwości w przeżywanie tego wyjątkowego dnia wspominając wyjątkową Osobę.

W czwartek wsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.

W piątek św. Łukasza, Ewangelisty.

Jest to III piątek miesiąca, po Mszy św. rannej Koronka do Miłosierdzia Bożego. W Wołowicach Msza św. o 18.

Spotkania w tym tygodniu:

W piątek – schola o godz. 15.30, Ministranci, Lektorzy po Mszy wieczornej.

W sobotę o godz. 9.00 Kandydaci na ministrantów.

Grupa Apostolska po Mszy wieczornej.

Inwestycje:

Zakończono prace przy nowym ogrzewaniu kościoła, oraz przy murze kościoła.

Założono nowe drzwi w wejściu głównym oraz założono nowe lampy oświetleniowe i dokończono monitoring kościoła.