dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

30 Niedziela Zwykła ( 27 X 2013 )

Dzisiaj Rocznica poświęcenia kościoła własnego – dziękujemy Bogu za dar tej świątyni za wszystkich budowniczych, za wspierających kościół – przy okazji chcę Wam podziękować za wszelkie ofiary jakie składacie na kościół.  Na Mszy świętej o godz. 11.30 uroczyste Te Deum dziękczynne.

W tym tygodniu:

W poniedziałek święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza,

W czwartek po południu od godz.15.00 spowiedź przed I piątkiem Miesiąca i Uroczystością Wszystkich Świętych,

W piątek – Uroczystość Wszystkich Świętych, przed południem Msze święte jak w niedzielę, po południu zgodnie z tradycją w kaplicy na cmentarzu o godz. 14.00 Msza Święta – po Mszy modlitwy za zmarłych połączone z procesją po cmentarzu.

W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym można zyskać odpust:

Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplice we Wszystkich Św. i Dzień Zaduszny mogą dostąpić odpustu zupełnego ( pod zwykłymi warunkami – komunia św. i modlitwa ….), który może być ofiarowany tylko za zmarłych. Tak samo wierni, którzy nawiedzą cmentarz od 1- 8 XI również mogą zyskać odpust.

Z racji I Piątku o godz. 17.00 Msza święta w kościele. O godz.19.00 natomiast na cmentarzu Różaniec za zmarłych prowadzony przez młodzież z Grupy Apostolskiej.  Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W sobotę Dzień Zaduszny. Każdy kapłan w tym dniu może odprawić trzy Msze święte.

Msze święte o godz. 6.30, 7.15, 8.00 i 17.00 – w kościele oraz na cmentarzu o godz.15.00.  Po Mszy św. o godz. 8.00 procesja wokół kościoła połączona z wypominkami za zmarłych.  Ponieważ jest to sobota po I Piątku od godz. 10.00 odwiedziny chorych.


ks.Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved