IV Niedziela Zwykła ( 2 II 2014 )

Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – po każdej Mszy Świętej poświęcenie świec. Uroczyste poświęcenie  na Mszy św. o godz. 11.30.

O godz.15.00 wspólne kolędowanie w kościele. Serdecznie zapraszamy całe rodziny. Zakończymy w ten sposób tegoroczny okres kolędowy.

W tym tygodniu :

W środę św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

W czwartek wsp. Świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

W piątek I Piątek Miesiąca – od 15.00 spowiedź, o 17.00 Msza Święta.

W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych.

Przez najbliższe dwa tygodnie ( okres ferii zimowych ), Msze święte w tygodniu będą tylko o godz. 7.00 rano. W soboty o godz. 7.00 i 17.00.

Dzieciom i młodzieży życzymy spokojnego i bezpiecznego wypoczynku.

Ogłoszenie dotyczące zbiórki elektro-śmieci:

Pomoc Kościołom w Potrzebie jest Stowarzyszeniem Kościoła Katolickiego, które pomaga wspólnotom Kościoła misyjnego, ofiarom wojen, prześladowań i kataklizmów. Aby budować kolejne studnie, szkoły i szpitale wspomniane Stowarzyszenie prowadzi w porozumieniu z księżmi biskupami w diecezjach całego kraju akcję zbierania zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego.

Aby wesprzeć wspomniane dzieło nasza wspólnota parafialna włącza się do aktywnego udziału w tej zbiórce. Ministranci dzisiaj będą rozdawać ulotki dotyczące spisu rzeczy, które możemy składać. Zbiórka odbędzie się 12 II w godzinach od 10.00 do 16.00. Zużyty sprzęt elektroniczny oraz elektryczny składamy na parkingu przy plebanii, przy strażnicach w Przegini Narodowej i Zagaciu, oraz przed domem P. Janusza Sroki w Kłokoczynie. Osoby, które nie  są w stanie dowieźć rzeczy pod plebanię proszone są o zgłoszenie telefoniczne na parafię 12 lutego  do godz. 12 w celu podania miejsca odbioru wymienionych rzeczy. Panowie Strażacy od godz. 13.00 do 16.00 odbiorą rzeczy we wskazanych miejscach.