5 Niedziela Zwykła ( 9 II 2014 )

Po południu o godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta.

W tym tygodniu:

W poniedziałek wsp. Św. Scholastyki, dziewicy

We wtorek wsp. NMP z Lourdes – modlimy się w tym dniu w intencji chorych i wszystkich opiekujących się chorymi

W piątek świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy

W przyszłą niedzielę  rozpoczęcie 40-godzinnego Nabożeństwa  poprzedzającego Wielki Post. Po Mszy o 11.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja indywidualna do godz. 14.00. Od 14.00 prosimy o prowadzenie adoracji Róże Różańcowe. Za tydzień wspólną modlitwę poprowadzi  Róża z Czernichowa, za dwa tygodnie prosimy Różę z Przegini Narodowej, za trzy tygodnie Róże z Zagacia i Wołowic.

Zbiórka elektro-śmieci, jak było zapowiadane, odbędzie się 12 II, to jest w najbliższą środę,  w godzinach od 10.00 do 16.00. Zużyty sprzęt elektroniczny oraz elektryczny składamy na parkingu przy plebanii, przy strażnicach w Przegini Narodowej i Zagaciu, oraz przed domem P. Janusza Sroki w Kłokoczynie. Osoby, które nie są w stanie dowieźć rzeczy w wyznaczone miejsca, proszone są o zgłoszenie telefoniczne na parafię 12 lutego  do godz. 12 w celu podania miejsca odbioru wymienionych rzeczy. Panowie Strażacy od godz. 13.00 do 16.00 odbiorą rzeczy we wskazanych miejscach.