dealer3.jpgdealer2.jpgdealer1.jpg

IV Niedziela Wielkiego Postu ( 30 III 2014 )

Dzisiaj  po południu o  godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach Msza Święta.  

W piątek Droga Krzyżowa o godz. 17.15 dla dzieci, oraz o 18.30 dla młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do udziału. Msza święta w piątek o godz. 18.00.

W tym tygodniu I Piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.00. W sobotę od godz. 9.00 odwiedziny chorych. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. Msze święte wieczorne od tego tygodnia do końca września o godz. 18.00.  Jeszcze jedna zmiana – Msza święta w soboty rano z Nowenną do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 7.00.

W dalszym ciągu ministranci rozprowadzają Baranki Wielkanocne. Ofiary składane przy ich nabywaniu są przeznaczone na pomoc dzieciom potrzebującym i będą przekazane do Caritas naszej Archidiecezji. Spełniamy w ten sposób uczynki miłosierdzia wobec bliźnich.

Jak co roku P. Zofia Wędzicha przyjmuje ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i na cały rok na wystrój kościoła. Będzie przyjmować także po Gorzkich Żalach w każdą niedzielę Wielkiego Postu. 

Spotkanie kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9:00. Pozostałe spotkania jak zostało ustalone.

Sprawy gospodarcze dotyczące malowania...


ks.Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved