dealer3.jpgdealer1.jpgdealer2.jpg

V Niedziela Wielkiego Postu ( 6 IV 2014 )

 

Dzisiaj po każdej Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I Niedzieli Miesiąca. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. Po południu o godz. 15.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

      

W tym tygodniu :

W czwartek rozpoczynamy nasze tegoroczne rekolekcje Wielkopostne.

W sobotę spowiedź rekolekcyjna - w trakcie spowiedzi nie będzie rozdawana Komunia święta. Są to rekolekcje starajmy się po spowiedzi pozostać na Mszy świętej.

Za tydzień Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej – wsłuchamy się w opis Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa. Po  każdej Mszy św. poświęcenie palm.

W niedzielę na zakończenie Rekolekcji Droga Krzyżowa ulicami Czernichowa. Rozpoczęcie o godz. 19.00 w kościele. Serdecznie zapraszamy.

W sobotę składka na tace na potrzeby Rekolekcji. 

W przyszłą niedzielę o godz. 10.40 Aniołkowo.

Szczegółowy program rekolekcji w gablocie, na drzwiach kościoła oraz na stronie internetowej parafii (na stronie głównej po kliknięciu w napis rekolekcji).

W czasie Rekolekcji przy ołtarzu Krzyża będzie wystawiony kosz na dary (niepsujące się produkty spożywcze), z których młodzież ze Szkolnego Koła Caritas przygotuje paczki świąteczne dla potrzebujących.


Wczoraj rozpoczęliśmy wymianę nagłośnienia w kościele - można zobaczyć kilka nowych głośników. Pozostałe zostaną założone po malowaniu. Zostaly także założone głośniki na zewnątrz kościoła, które będą służyły głównie w czasie procesji.                                 


Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej .

 

ks.Proboszcz

2011 - Copyright all rights reserved