23 Niedziela Zwykła ( 7 IX 2014 )

Dzisiaj po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Modlimy się w intencji Pielgrzymów, którzy dzisiaj wyjechali do Rzymu. O godz. 15.30 Nieszpory. Po Nieszporach Msza święta. Po pierwszej Mszy św. modlitewne spotkanie Róż Różańcowych.

W tym tygodniu :

W poniedziałek Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – MB Siewnej. Na Mszy świętej (o godz. 6.30) błogosławieństwo ziarna przeznaczonego do siewu.

We wtorek wsp. błog. Anieli Salawy, dziewicy.

W sobotę wsp. św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.

Spotkania: ministrantów, lektorów w piątek o godz. 18.00.

Mały Apostoł/Schola w środę o godz. 15.00.

W miniony poniedziałek rozpoczęliśmy Nowy Rok szkolny i katechetyczny uroczystą Mszą świętą w kościele. Niech Bóg błogosławi dzieciom, młodzieży i rodzicom na cały ten rok. W szczególny sposób czyni to Chrystus obecny w naszym sercu. Niewiele jednak dzieci i młodzieży skorzystało z Sakramentu Pokuty by w pełni przeżyć z Bogiem ten szczególny czas. Podobnie było w I Piątek Miesiąca.

Spotkanie rodziców dzieci klas III – komunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.