Niedziela w oktawie Bożego Narodzenia ( 28 XII 2014 )

W dalszym ciągu okres Bożego Narodzenia – dzisiaj Święto Świętej Rodziny, Jezusa, Maryi i Józefa. Modlimy się dzisiaj w intencji wszystkich rodzin.

We środę św. Sylwestra - ostatni dzień Starego Roku – o godz. 16.00 Msza święta, w czasie której będziemy dziękować Bogu za przeżyty rok i dokonamy podsumowania minionego roku. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek Nowy Rok – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Msze Święte jak w każdą niedzielę tj. o 7:00, 10:00, 11:30 i 16:00. W Wołowicach o godz. 9:00. Składka w tym dniu na Centrum Jana Pawła II „Nie lękajcie się”.

W piątek wsp. świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła, również I Piątek Miesiąca – po południu od 16:00 spowiedź. O godzinie 17:00 Msza święta. Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.

Za tydzień I Niedziela Miesiąca – po każdej Mszy świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po pierwszej Mszy świętej modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. W następny wtorek w Uroczystość Trzech Króli na Mszy św. o godz.11:30 kolędowanie i w tym roku Jasełka. Będzie także rozdanie nagród za uczęszczanie na Roraty.

Program wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek - 29.12.2014

I Ksiądz: Przeginia Narodowa – od Dworku do Państwa Tuchowskich

II Ksiądz: Przeginia Narodowa – rozpoczęcie Podlesie - Na Górkach do P. Haliny Wrona

Wtorek - 30.12.2014

I Ksiądz: Zagacie – od przystanku w stronę Remizy – do P. Dariusza Hajto (przy drodze na Dąbrową)

II Ksiądz: Przeginia Narodowa – od P. Zalarskich w stronę Boru (zakończenie)

Piątek – 2.01.2015

I Ksiądz: ZagacieSpod lasu od P. Szaraniec do kapliczki i ulica w stronę P. Kościelnego oraz Bańdy

II Ksiądz: Zagacie – rozpoczęcie pod Wyźrałem – od P. Bałuszków do P. Grzesiaków

Sobota 3.01.2015

I Ksiądz: Zagacie od 11:00 - od P. Wiesława Kozioł do kapliczki (u P. Mlostków) i Podzagacie

II Ksiądz: Bór od 11:00

Diakon: Czernichów Rynek od 9:00

Całość wizyty duszpasterskiej w oddzielnej zakładce.