2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim ( 4 I 2015 )

Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy Świętej o godz. 7:00 modlitewne spotkanie Róż Różańcowych. Po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu, z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

We wtorek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Modlimy się w intencji Misji i Misjonarzy – składka na cele misyjne.

Podczas Mszy świętej o godz. 11:30 kolędowanie dzieci przy żłóbku z przedszkola w Czernichowie i Jasełka przygotowane przez młodzież z naszego Gimnazjum. Także rozdamy nagrody za wytrwałość i uczęszczanie na Roraty.

W przyszłą niedzielę Święto Chrztu Pańskiego – liturgicznie w przyszłą niedzielę kończy się okres Bożego Narodzenia – Chrystus rozpoczyna swoją publiczną działalność - według tradycji jednak będziemy śpiewać kolędy do 2 lutego i pozostaniemy w atmosferze Bożego Narodzenia.

Podczas Wizyty Duszpasterskiej rozdajemy informacje dotyczące Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku. Na ołtarzu MB obok symboli ŚDM będzie wystawiony koszyk na ewentualne Deklaracje o przyjęciu na nocleg.

Program wizyty duszpasterskiej:

Poniedziałek 5.01.2015

I Ksiądz: Wołowice – od Remizy do Pichonówki (z wyłączeniem Pichonówki)

II Ksiądz: Wołowice – od Pichonówki – w stronę Czernichowa

Środa 7.01.2015

II Ksiądz: Czernichów - Ratanice

Czwartek 8.01.2015

I Ksiądz: Czernichów - Bagienna ze Studzienkami wzdłuż boiska (od P. Zygmunta Rubiś do P. Delów)

II Ksiądz: Czernichów - Podgórki z Zakamyczem (od P. Machaczków do Ronda (do P. Stawowiak)

Piątek 9.01.2015

II Ksiądz: Czernichów – od P. Wasilewskich - Podlesie (do P. Jurkowskich)

Sobota 10.01.2015

I Ksiądz: Czernichów - Kępa i Pasieka

II Ksiądz: Czernichów - Ulica, domy koło Kościoła do Tartaku (od P. Helbin do P. Łukowskich)

Całość wizyty duszpasterskiej w osobnej zakładce.