dealer1.jpgdealer3.jpgdealer2.jpg

4 Niedziela Zwykła ( 2 II 2015 )

Dzisiaj po każdej Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy 40-godzinne Nabożeństwo przed Wielkim Postem. Po Mszy św. o godz. 11:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i prywatna adoracja do godz. 14:00. Od godz. 14:00 adorację poprowadzą członkinie Róży Różańcowej z Czernichowa. Za tydzień prosimy o prowadzenie Adoracji Różę z Przegini Narodowej.

O godz. 15.30 Nieszpory z wystawieniem. Po Nieszporach Msza święta.

 

W tym tygodniu :

Jutro Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej – Msze Święte w tym dniu w porządku świątecznym tj. o godz. 7:00, 10:00, po południu o godz. 17:00 – po każdej Mszy Świętej poświęcenie świec. Uroczyste poświęcenie dla dzieci klas komunijnych na Mszy św. o godz. 17:00. Po Mszy świętej „kolędowanie”. Serdecznie na nie zapraszamy całe rodziny.

W Wołowicach Msza św. o godz. 18:00.

W czwartek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy.

W piętek wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to I Piątek Miesiąca od godz. 15.30 spowiedź. O godz. 17.00 Msza święta.

W sobotę od godz. 9:00 odwiedziny chorych.

Spotkania w tym tygodniu jak zostało wcześniej ustalone.

 

Ogłoszenie o badaniach:

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum zwraca się z zaproszeniem do udziału w medycznym projekcie naukowym, którego celem jest ocena wpływu hałasu lotniczego na rozwój schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Badaniu mogą poddać się osoby w wieku 40-65 lat oraz zamieszkałe na naszym terenie co najmniej 3 lata. Badanie obejmie:

- 24 godzinne badanie ciśnienia tętniczego,

- badanie ciśnienia centralnego i elastyczności tętnic,

- badanie echokardiograficzne.

Do badań może zostać zapisane 35 osób. Zapisy u ks.Proboszcza w kolejności zgłoszeń.

 

ks.Proboszcz


2011 - Copyright all rights reserved