IV Niedziela Adwentu ( 24 XII 2017 )

Dzisiaj, jak było ogłaszane nie ma Mszy świętej popołudniowej.

Msza święta zwana Pasterką - w Wołowicach o godz. 22.30, w kościele parafialnym w Czernichowie o północy. Zapraszamy wszystkich.

W poniedziałek  Boże Narodzenie, we wtorek  świętego Szczepana. W drugi dzień Świąt dla chętnych poświęcenie owsa.

Msze święte w okresie Świąt jak w każdą niedzielę.

Młodzież z Grupy Apostolskiej, w imieniu swoim i nas duszpasterzy przekazuje wam wszystkim  życzenia wraz z poświęconym siankiem na stół wigilijny

Wizyta Duszpasterska 2017/18

Środa - 27.12.2017

Ks. Wikariusz: Przeginia Narodowa – rozpoczęcie Podlesie - Na Górkach do P. Haliny Wrona